eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun ve Ümit Davala’ya meydan okudu

Acun ve Ümit Davala’ya meydan okudu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Ümit Karan, ALS hastalığı için bir kova buzlu su kampanyasına katılarak Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ü...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-08-2014 14:13 - Güncelleme: 22-10-2015 08:20
Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Ümit Karan, ALS hastalığı için bir kova buzlu su kampanyasına katılarak Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala’ya meydan okudu. Karan, ünlü isimlere kampanyaya katılmaları için 24 saat süre verdi. Tatilini Bodrum’da geçiren futbol yorumcusu ve futbol yazarı Ümit Karan, Bodrum’un ünlü mekanlarından Kafedaki Lounge’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. ALS’ye farkındalık için yapılan destek kampanyasına katılan Karan, kafasından aşağı bir kova buzlu su dökerek Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve yakın arkadaşı Ümit Davala’ya meydan okudu. Sosyal paylaşım sitesinde videosunu paylaştığını belirten Karan, ünlü isimlere 24 saat süre verdiğini belirterek “Meydan okumak önemli değil, ALS hastalığını ön plana çıkarmak önemli. Çok sevdiğim dostlarım var onlara meydan okudum. Birisi Acun, diğeri Saba Tümer birisi de Ümit Davala. Bakalım 24 saatleri inşallah kabul ederler. Bir tek ALS hastalığı yok tabi. Bunun gibi bir sürü hastalık var. Bununla ilgili güzel bir kampanya başlatıldı ve çok da iyi oldu” dedi.

DİZİ SEKTÖRÜNE EL ATTI
Ümit Karan, futbol dünyası, yorumculuk, yazarlık ve Dj’liğin ardından önümüzdeki sezon dizi sektöründe olacağını ifade etti. On parmağında on marifet olan Karan, şu sözlere yer verdi: “Çok şükür yeni projeler var. Bu sezon ekranlarda olabilirim. Futbol dünyası var, yorumculuk devam ediyor. Belki bir dizi patlatabilirim bu sene”
Kafedaki Lounge’da keyifli saatler geçiren Karan, üç günlük tatilinin ardından İstanbul’a dönerek yeni projeler üstünde çalışmalara başlayacağını ifade etti.
(İHA)
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Acun ve Ümit Davala’ya meydan okudu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro