eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun, Köse'nin o SMS'ini yayınladı!

Acun, Köse'nin o SMS'ini yayınladı!

Acun Ilıcalı, Köse'nin hakkında ileri sürdüğü iddialara canlı yayında yanıt verdi, yetinmedi delilleri de sundu...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-12-2011 23:29 - Güncelleme: 25-10-2015 03:16

Acun ile Erol Köse arasındaki polemikte işler delillerin sunulması açamasına geldi bile. Acun, Köse'nin O Ses Türkiye yarışmasına jüri üyesi olmak istediğini ancak red edilince iftira attığını ileri sürmüştü. Erol Köse ise kendisinin değil aksine Acun'un kendisine jüri üyeliği teklif ettiğini iddia etmişti.

Gazeteciler.com'un derlediği habere göre, Teke Tek'te Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı, program esnasında Erol Köse'nin attığı tweet'ler karşısında adeta çileden çıktı. Köse'nin 'teklif eden eden değil teklif alanım' şeklindeki tweet'ine hayli sinirlenen Acun 'Erol Köse'nin gönderdiği sms'i birazdan yayınlayacağım' dedi. Sahibi olduğu acunn.com'a canlı yayında talimat veren ünlü televizyoncu "arkadaşlar 5 dakika içinde o sms'i yayınlayacaklar, izleyenler bakıp kararını verirler" dedi.

İşte 7/3/2011 tarihinde saat 14.28’de Erol Köse’nin jüri üyeliği talep ettiği o mesaj:

Deneme

"İFTİRA ATMAK ŞEREFSİZLİKTİR, İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR"

Acun'un talebinden hemen sonra acunn.com sözkonusu SMS'i yayınlamasına Erol Köse'den ilginç bir tepki geldi. Acun'un yayınladığı SMS'le adeta rezil olan Erol Köse ise bu sefer attığı tweet'lerle SMS'in 'fake' yani sahte olduğunu iddia ederek durumu kurtarmaya çalıştı.

Programın kapanışında isim vermeden Erol Köse'yi hedef alan Acun "İftira atmak şerefesizliktir, it ürür kervan yürür" diyerek çok sert mesajlar verdi.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro