eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun koruma teklifini geri çevirdi

Acun koruma teklifini geri çevirdi

El-Kaide terör örgütünün hücre evlerinde işyeri ve evinin fotoğrafları bulunan Acun Ilıcalı, polisin 24 saat yakın koruma teklifini reddetti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-10-2013 16:30 - Güncelleme: 15-10-2015 01:12

Geçen nisan ayında El-Kaide hücre evlerinde ele geçirilen bilgisayarların şifrelerinin kırılması üzerine elde edilen dosyalarda Acun Ilıcalı'ya suikast hazırlığı yapıldığı ortaya çıkmıştı.
 

EVİNİN FOTOĞRAFLARI ÇIKTI

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonuyla hücreevinde, işyeri ve evinin fotoğrafları bulunan Ilıcalı'ya İstanbul Emniyet Müdürlüğü polis koruması vermek istedi. Geçen günlerde, Ilıcalı'nın ofisine giden görevliler, yapımcıya 24 saat yakın koruma verebileceklerini söyledi.
 

NORMAL YAŞAMINA DEVAM EDECEK

Ilıcalı ise kendisine yapılan bu teklifi geri çevirdi. Ilıcalı, normal yaşantısına eskiden olduğu gibi korumasız devam edeceğini belirtti. Hizbullah'a yönelik operasyonlarda ele geçi-rilen dökümanlarda evi ve işyerinin adresiyle krokileri çıkan ve bombalı suikast hazırlığı yapıldığı anlaşılan modacı Cemil İpekçi'ye 2011 yılında devletten koruma verilmişti. İpekçi, o günden beri koruması olmadan dışarıya adım atmıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro