eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı'ya ücret şoku!

Acun Ilıcalı'ya ücret şoku!

Dans Sporları Federasyonu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği dans yarışması için ücret talep etti

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-11-2011 12:53 - Güncelleme: 14-10-2015 12:46

Dans Sporları Federasyonu'nun, bir televizyon kanalında yayınlanan 'Yok Böyle Dans' yarışmasından program başına bin lira istedi.

Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolgahan Çinkitaş, programın yayını için federasyondan izin alınması gerektiğini belirterek, ''Ancak bu prosedürden program yapımcılarının haberi yok herhalde. Aksi takdirde hem hem de programın yayınlandığı televizyon kanalı gerekli izini almak için yasal zorunluluklarını yerine getirirdi. Baktık onların böyle bir şeyden haberleri yok. Ben de kendilerine bir yazı ile durumu bildirdim. Program başına da bin lira istedim.

BU PARA DANS SPORUNA KATKI SAĞLAYACAK

Bu parayı kendim için değil, özerk bir federasyon olduğumuz için gençlerimizin ve çocuklarımızın faaliyetlerinde kullanmak üzere istedim. Yani bu para dans sporuna katkı sağlayacak. Acun Ilıcalı'nın da bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden de kuşkum yok. Her şeye rağmen bu parayı federasyona verseler de olur, vermeseler de. Programın dansa katkısının olduğu kesin. Dolayısıyla dans sporuna da katkısı olur. Ancak maddi katkısı da olursa daha makbule geçer'' diye konuştu.

Jüri üyeliği için kendisine herhangi bir teklifte bulunulmadığına dikkati çeken Çinkitaş, ''Zaten böyle bir teklifte bulunsalar da benim kabul etmeyeceğimi iyi bilirler. Benim işim topluma kurallarına uygun dans sporunu yaptırmak ve o kurallar çerçevesinde sporcu yetiştirmek. Oysa o program şova dönük, kural içermeyen bir program. Benim öyle bir programda jüri üyeliği yapmam hiç doğru olmaz'' dedi.

Programın dans sporuna ne kadar katkısının olacağını şimdiden kestirmenin mümkün olmayacağını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Bu yarışmanın dansa katkısı var. Her şeyden önce topluma bunun yansıması oldu. Tabii ki ileriye dönük olarak düşünürsek mutlaka bir katkısı olacaktır. Dansa katkısı olan her şeyin bu spora da katkısı olacaktır. Ancak bunun şimdiden kestirmek zordur. Fakat reklamın iyisi kötüsü olmaz. Onun için mutlaka katkısı olur. Dans sporuna katkısı olacağı bilinen bir program için de elimizden gelen desteği veririz. Zaten bunun için çalışıyoruz. Bu tür programların desteklenmesi için çaba harcıyoruz. Umarım onlar da federasyon için üzerlerine düşen desteği sağlamada aynı çabayı gösterirler.''

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro