eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı'ya Habertürk'ten inanılmaz yanıt

Acun Ilıcalı'ya Habertürk'ten inanılmaz yanıt

Acun Ilıcalı ile Ciner grubu arasındaki 'Bu Tarz Benim' kavgası yeniden alevlendi. Acun Ilıcalı'nın Survivor elemesindeki açıklamasına Şeyma Subaşılı belden aşağı bir yanıt geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 31-03-2015 11:25 - Güncelleme: 29-10-2015 02:28

Survivor eleme konseyinde oylama sırasında Ciner grubu ve Habertürk hakkında yaptığı açıklamayı sert bir yanıt aldı. Habertürk Gazetesi 'Çakma kabadayı' diyerek Acun Ilıcalı'yı belden aşağı bir hareketle Şeyma Subaşı ve 'nikahsız çocukla' vurdu. 

Acun Ilıcalı Survivor All Star elemesinde Habertürk grubunu 'Bu Tarz Benim' yarışmasını transfer ettiği için kendisi ve grubu hakkında karalama haber yapmakla suçlamıştı. Bu suçlamaya Habertürk Gazetesi bugün zehir zemberek bir karşılık verdi.

ŞEYMA SUBAŞI'DAN NİKAHSIZ ÇOCUK YAPTIN
'Çakma kabadayı' diyerek Acun Ilıcalı'ya yüklenen Habertürk belden aşağı vurdu ve şu ifadeleri kullandı;

-"Ilıcalı önceki akşam Survivor yarışmasında, başka biriyle evliyken Şeyma Subaşı'yla nikahsız çocuk sahibi olduğu haberini yapan Habertürk'ü aklınca tehdit etmeye kalktı. Acun bey şunu bilsin ki biz böyle boş tehditlere pabuç bırakmayız. Vay vay Vay Acun Ilıcalı yürek yemiş. Habertürk'ü diline dolayan Ilıcalı, bizi sözde "asılsız" haber yapmakla "karalama kampanyası" yürütmekle suçladı.

'NİKAHSIZ ÇOCUK YAPIN ACUN BEY...'

Başkan biriyle evliyken Şeyma Subaşı'yla nikahsız çocuk yapan Acun bey, bunu haber yaptığımız için bize kızmış. Bu haberin neresi yalan Acun Ilıcalı! Bu yazdıklarımız yaşanmadı mı? Acun bey siz reytihng peşinde koşmaya devam edin, biz haber yapmaya devam edeceğiz.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?
şeyma-subaşi-ve-acun-ilicalinin-kizi.jpg
Acun Ilıcalı programlarından birinde tanıştığı Şeyma Subaşı ile uzun süren bir beraberlik yaşamıştı. Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan bir kızı olmuştu.

ACUN ILICALI HABERTÜRK İÇİN NE DEMİŞTİ?
Acun Ilıcalı ile Habertürk arasındaki kavganın asıl sebebi Bu Tarz Benim yarışması. Tv8 kanalına transfer olan Bu Tarz Benim yarışması Acun Medya ile Ciner grubunu davalık etmişti. Acun Ilıcalı pazar akşamı yayınlanan Survivor All Star eleme konseyinde Habertürk gazetesi için sert bir açıklama yapmış ve Habertürk'ü karalama haber yapmakla suçlamıştı.

Ciner grubuna yüklenen Acun Ilıcalı 'Bu ayıptır, çirkindir, suçtur. Bize zarar verme adına kalkıştığınız karalama kampanyası amacına ulaşamayacak' demişti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Acun Ilıcalı'ya Habertürk'ten inanılmaz yanıt haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • sıla 14 Haziran 2016 09:39 kime ne adamın özel hayatı

    CEVAP YAZ 1 0
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro