eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı'dan 'Şeyma Subaşı' iddiasına videolu yalanlama!

Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı ile bir markanın işbirliği konusunda anlaşamadıkları ve kendisinin de ısrarcı olduğu iddialarını sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile yalanladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-10-2017 17:41 - Güncelleme: 06-10-2017 17:41

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile bir markanın işbirliği konusunda anlaşamadıkları ve kendisinin de anlaşma için ısrarcı olduğu yolundaki haberleri bir video ile yalanladı. 

Acun Ilıcalı'nın paylaştığı videoda Şeyma Subaşı'nın O Ses Türkiye' stüdyosuna gelişinde seyircilerin "Şeyma Şeyma" tezahüratları dikkat çekti.

Acun Ilıcalı videoyu "Bugün medyada yer alan yalan bir habere cevaptır" başlıklı bir açıklama ile birlikte paylaştı. 

İşte Acun Ilıcalı'nın o açıklaması:

Şeyma ve bir markanın işbirliğinde anlaşamadıklarına ve benim de bu konuda ısrarcı olduğuma dair bu haber tamamen hayal ürünüdür. Bahsedilen toplantının konusu Acun Medya’yla markanın işbirliğidir ve toplantı Acun Medya’da gerçekleşmistir.

Bu şekilde yalan haberler veya sosyal medyanın hastalıklı ruhları ne kadar saldırırsa saldırsın sevgili eşim Şeyma’ ya zarar veremezsiniz. Siz sevgiden uzaklaştıkça Şeyma'ya olan sevgi de o kadar artıyor. Bakın şu görüntülere. Sosyal medyada oluşan küçücük bir başlangıç şu an milyonlarca takipçiye dönüşmüş durumda. Bunların hepsi geçen gün O Ses Türkiye stüdyolarında çekildi. Ve bu gördüğünüz insanlar asla bazıları gibi art niyetli, nefret dolu, sevgisiz değiller.

Şeyma instagram’ı 1 yıldır aktif ve çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Türkiye'de son 1 yılda takipçi sayısı en çok artan kullanıcılardan biri. Televizyonda izlenen biri nasıl başarılıysa instagram’da içerik üretip çok takip edilen biri de o kadar başarılıdır. Şeyma’nın bir videosunun ulaştığı 3-4 milyonluk izlenme sayısına bugün televizyonda ulaşabilen program sayısı azdır.

Ama eğer merak ediyorsanız, ülkemizin çok çok önemli iki markasından biri Şeyma’yla işbirliği için anlaştı, diğeri de anlaşmak üzere ve bu konularla ilgili benim herhangi bir teşebbüsüm olmadı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Acun Ilıcalı'dan 'Şeyma Subaşı' iddiasına videolu yalanlama! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI » Şeyma Subaşı
ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın son eşi Şeyma Subaşı 2017 yılında dillere destan bir düğünle evlendi. Peki Şeyma Subaşı kimdir, asıl işi ne aslen nereli ve kızlarının ismi ne? Son dönemlerin popüler ismi Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da do

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro