eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdurrahim Karakoç dua bekliyor!

Abdurrahim Karakoç dua bekliyor!

Akciğer enfeksiyonu ile hastaneye kaldırılan Abdurrahim Karakoç'un oğlu Enderhan Karakoç babasının uyandığı haberini verdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-05-2012 19:43 - Güncelleme: 25-10-2015 10:46

 

Mihriban'ın şairi ünlü şair Abdurrahim Karakoç'un akciğer enfeksiyonu ile hastaneye kaldrıldığı ve solunum cihazına bağlanması için tedavisine uyutularak devam edildiği haberi gelmişti.

Karakoç'un doktorları solunum cihazı bağlıyken uyanık olması tedavide beklenen etkiyi azaltacağını söylemiş, bu yüzden de Mihriban'ın şairi uyutulmuştu.

Abdurrahim Karakoç'un oğlu Enderhan Karakoç; 'ya yaptığı açıklamada Abdurrahim Karakoç'un tedavisinin Ankara'da yoğun bir biçimde devam ettiğini, uyandırıldığını ve yoğum bakımda olduğunu söyledi. İlk tepkileri verdiğini de ekleyen Enderhan Karakoç, sağlık durumunun iyiye gitmesi için doktorların ellerinden geleni yaptığını söyledi. Ziyaretlerin yasaklandığı söyleyen Karakoç, sevenlerin dualarını eksik etmemelerini istedi.

Ünlü şair Abdurrahim Karakoç, ocak ayı içerisinde Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde zatürre tedavisi görmüştü.

 

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro