eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdüllatif Şener'in Erdoğan 'itirafı' çok konuşulacak

Abdüllatif Şener'in Erdoğan 'itirafı' çok konuşulacak

Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisi hakkındaki eleştirileri sonrası "Ben onu milletvekili yaptım, başbakan yaptım, bunu da itiraf ediyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-05-2018 08:55 - Güncelleme: 16-05-2018 08:55

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretler için bulunduğu İngiltere'de BBC'ye yaptığı açıklamada Şener için şu ifadeleri kullandı:

"Bana öyle bir referans gösterin ki gösterdiğiniz bu referansı biz adam yerine koyalım. Bu referansın siyasette kıymeti harbiyesi yok. Partimizden ayrıldıktan sonra parti kurdu sıfırlandı, başkalarına yanaştı sıfırlandı. Yatıyor kalkıyor, şu anda Türkiye'nin 11.5 yıl Başbakanlığını yapmış, 4 yıl Cumhurbaşkanlığını yapmış Tayyip Erdoğan'a ileri geri konuşmak suretiyle oradan rant elde etmeye çalışıyor." 

BENİM DESTEĞİMLE BUGÜNKÜ YERİNE GELMİŞTİR
Şener de Halk TV'de katıldığı programda Erdoğan için şunları söyledi:

O bana siyasi hayatım boyunca hiçbir unvan kazandırmamıştır. O daha milletvekili olmadan önce ben 11 yıllık milletvekiliydim. Bakanlık, başbakan yardımcılığı yaptım, o ondan sonra gelip milletvekili oldu. Onun AK Parti Genel Başkanı oluşunda da, milletvekili ve başbakan oluşunda da benim desteğim vardır. Benim desteğimle bugünkü yerine gelmiştir. Bunu da bir itiraf olarak söyleyeyim. Benimle ilgili şeyler söylerken biraz minnet duygusu içerisinde olması lazım. Onun bana verdiği hiçbir şey olmamıştır ama benim ona verdiğim şeyler olmuştur."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Abdüllatif Şener'in Erdoğan 'itirafı' çok konuşulacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR105 YORUM
  • türk 16 Mayıs 2018 22:09 HOOOP YAVAŞ GEL BAKALIM REİSİ BU MAKAMLARA MİLLET GETİRDİ VE VE GETİRMEYEDE DEVAM EDECEK AVUCUNUZU YALARSINIZ

    CEVAP YAZ 3 9
  • Misafir 18 Mayıs 2018 08:21 bir fasulye klasiği 😆😆😆😆😄😆😄😆

    0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro