eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdüllatif Şener'den YAŞ yorum

Abdüllatif Şener'den YAŞ yorum

Türkiye Partisi (TP) Genel Başkanı Abdüllatif Şener, YAŞ kararlarını değerlendirdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-12-2010 16:11 - Güncelleme: 20-10-2015 11:22

Türkiye Partisi (TP) Genel Başkanı Abdüllatif Şener, bir dizi etkinlikte bulunmak üzere geldiği Kayseri'de YAŞ kararlarını değerlendirdi. Şener, kurumlar arasında ayrılık olmaması gerektiğini söyledi.

TP il binasında açıklamalarda bulunan Şener, AK Parti'ye yüklendi. Şener, Türkiye Partisi'nin yeni kurulan bir parti olduğunu hatırlatarak hedeflerinin 12 Eylül tarihinde Kars'ın Akyaka ilçesinde gerçekleştirilecek olan belediye meclis üyeliği seçimlerinde başarılı olmak olduğunu kaydetti.

Şener, "Kayseri'ye geldiğim zaman insanların gözünde ilk önce Türkiye'nin diğer taraflarında da olduğu gibi maddi sıkıntıları gördüm. Türkiye'nin en büyük sorunlarından biri ekonomik sorunlardır. Türkiye'yi işsizlikte dünya birincisi yapan hükümet, en başarısız hükümettir. Tarımın bu kadar kötüleştiği başka bir dönem daha olmamıştır. Bir an önce hükümetin ekonomiyle ilgili programlar üretmesi gerekmektedir" dedi. Türkiye'de ithalatın ihracattan daha yüksek olduğunu kaydeden Şener, bunun baş sorumlusunun ise AK Parti hükümeti olduğunu ifade etti.

Şener, "1984 yılından beri Türkiye'de görülmemiş kadar fazla terör olayları AK Parti döneminde olmuştur. Başbakan ne yapmıştır da terör bu kadar azmıştır. Şehit haberleri yüreğimizi yakmaktadır" dedi.

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararlarına yönelik de açıklamalarda bulunan Şener, "İnsanlar bu süreç çerçevesinde hükümete destek verebilir veya tam tersini de yapabilir. Burada önemli olan nokta şudur: Türkiye'de bulunan tüm kurumların bu halkın mutluluğunu düşünen çalışmalar yaptığını unutmamak gerekir. Tüm kurumlar bunun için çalışıyor. Bu kurumlar arası ayrılık olmaması lazım. Ayrılık olması hepimizi üzer" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Abdüllatif Şener
ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?

Abdüllatif Şener CHP adayı olacak mı? Bugünlerde gündem bu. Cuma günü CHP adayı belli olunca Şener merakı da giderilmiş olacak. Peki Abdüllatif Şener ismi neden gündeme geldi? Abdüllatif Şener aslen nereli, Ale

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro