eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdullah Gül'ün asıl niyeti ne? Dedikodu çıkaran olay!

Abdullah Gül'ün asıl niyeti ne? Dedikodu çıkaran olay!

Abdullah Gül'ün AK Parti kuruluş yıldönümünde olmaması dedikodu kulislerini hareketlendirdi. Bir çok kişi Abdullah Gül'ün parti kurup yeni bir yola gideceği iddiasında. Peki öyle mi? Mehmet Tezkan'ın aktardığı tam aksi yönde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-08-2017 09:10 - Güncelleme: 16-08-2017 09:29

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bizzat arayarak davet ettiği Abdullah Gül, AK Parti'nin kuruluş yıldönümü kutlamalarına bildirerek katılmamıştı. AK Parti'ye kırgın olduğu söylenen Bülent Arınç ve Ahmet Davutoğlu ön sıralarda yer alırken Abdullah Gül'ün törene gelmeyişi 'parti kuracak' dedikolarını alevlendirdi.

GÜL'ÜN ASIL NİYETİ NE?
Peki işin aslı ne? Abdullah Gül yeni bir yola girip Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rakip olur mu? Milliyet Gazetesi yazarı Mehmet Tezkan bu konuda herkesi ters köşeye yatıran bilgiler veriyor ve şunları aktarıyor;

"Hakikaten, Gül bu niyetle mi törene katılmadı? Hakikaten, Gül’ün siyasi hayata dönüş gibi bir niyeti mi var? Hakikaten, Gül 2019’a yönelik bazı planlar içinde mi? Hakikaten, Gül sahneye çıkma hazırlığında mı?

REİS MUHALİFLERİ HAYAL KURMASIN
Yüzde bir değil, binde bir değil, milyonda bir olasılığı bile yok. Eminim. Gül, Tayyip Erdoğan olduğu sürece siyasete dönmez, dönemez. Erdoğan’ı karşısına alacak hareketin içinde olmaz, olamaz. Kimse heveslenmesin. İktidar partisi içindeki ‘Reis’ muhalifleri hayal kurmasın..

GÜL KONFERANS BİLE VEREMEZ

Tahmin ediyorum, AK Parti içinde bir grup Gül dönse diye can atıyor.Gül de can atıyordur. Ama sadece can atıyorlar. Hiçbirinin sesi soluğu çıkmıyor.. Çıksa, Davutoğlu’nun sesi çıkar.. Çıksa, Arınç’ın sesi çıkar. Çıksa, Çiçek'in sesi çıkar. Gül siyasi hayatını noktaladı, köşesine çekildi. Yanlış anlaşılır diye konferans bile vermez. Veremez!..

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Abdullah Gül'ün asıl niyeti ne? Dedikodu çıkaran olay! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • baltacı 16 Ağustos 2017 12:34 chp nin gül de ısrar etmesi tam bir komedi...erdoğanı devirecek birini arıyorlarsa türkiyede bi kişi var,DAVUTOĞLU...O da Osmanlı,işinize gelirse..

    CEVAP YAZ 2 3
KİMDİR ?
Abdullah Gül
ABDULLAH GÜL KİMDİR?

Abdullah Gül kaç yaşında aslen nereli, eşi ve çocukları kimdir? 11. Cumhurbaşkaın Abdullah Gül'ün siyasi hayatı ve ailesine dair biyografisi şöyle; Abdullah Gül 29 Ekim 1950’de Kayseri’de doğdu. &Ou

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro