eposta yazdır zoom+ zoom-

ABD'nin tehdidiyle ilgili Rahip Brunson'dan ilk yorum!

ABD'nin tehdidiyle ilgili Rahip Brunson'dan ilk yorum!

ABD'li rahip Andrew Brunson'ın avukatı İsmail Cem Halavurt, müvekkilinin ABD ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gerilimden dolayı 'tedirgin olduğunu' söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-08-2018 20:24 - Güncelleme: 02-08-2018 20:24

ABD'li papaz Andrew Brunson'un avukatlığını yapan İsmail Cem Halavurt, hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunan ve elektronik kelepçeyle ev hapsinde tutulan müvekkili Brunson için "Pastör Brunson cezaevindeki durumundan daha iyi bir durumda şu an. cezaevindeyken ciddi psikolojik sorunlar yaşıyordu. Ciddi sağlık sorunları var. Ama şu anda evinde biraz daha kendisini iyi hissediyor" dedi.

ABD HÜKÜMETİNİN HAKLARINI SAVUNMASINDAN MEMNUN AMA...
Halavurt, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin şunları söyledi:
"Kendisi tüm bu siyasi gelişmelerden tedirgin. Tabii ki Amerikan hükümetinin haklarını savunmasından memnun ancak olayda gerilim tırmandıkça o da rahatsızlık duyuyor Durumun öznesi durumunda kalıyor. Bu da onu tedirgin ediyor, rahatsız ediyor. Ama bir an önce ülkesine Amerika'ya dönmek istiyor."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN ABD'nin tehdidiyle ilgili Rahip Brunson'dan ilk yorum! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR22 YORUM
  • GECELERİN YARGICI 03 Ağustos 2018 10:11 bu işi dallandırıp budaklandırmaya hiç gerek yok idam kararını çıkarın ve vatanı bölmekten asın gitsin

    CEVAP YAZ 3 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro