eposta yazdır zoom+ zoom-

ABD Trump'ı devirmeye kararlı olay kapak!

ABD Trump'ı devirmeye kararlı olay kapak!

Time dergisi, yeni sayısının kapağına, Moskova’daki Aziz Vasil Katedrali’ne dönüşen Beyaz Saray’ın resmini yerleştirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-05-2017 09:16 - Güncelleme: 19-05-2017 09:16

ABD medyası, göreve geldiği günden bu yana Trump hakkında Rusya iddialarının peşini bırakmıyor. Öyle ki Trump'ın atadığı Adalet Bakanı Flynn bu uğurda istifa etmek zorunda kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüşen Trump'ıni Beyaz Saray'da, DEAŞ ile ilgili önemli bilgileri aktardığı iddiası tartışmaları daha da alevlendirmişti. Konuyla ilgili olarak Putin bile açıklama yapmak zorunda kalmış, olayı yalanlamıştı.

ABD medyası, Trump'ı kimi zaman üstü kapalı kimi zaman da açık bir şekilde 'Rus ajanı' olmakla suçluyor.

"KREMLİN BEYAZ SARAY'I ELE GEÇİRİYOR MESAJI"

Son olarak dünyaca ünlü Time dergisi, 29 Mayıs'ta çıkacak sayısının kapağında, ‘Kremlin Beyaz Saray'ı ele geçiriyor' mesajını vermek isteyerek, Moskova’daki Aziz Vasil Katedrali’ne dönüşen Beyaz Saray’ın resmini yerleştirdi.

CNN: BEYAZ SARAY RUS MİNARELER TARAFINDAN ELE GEÇİRİLİDİ

Time'ın kapağını yorumlayan Amerikan televizyon kanalı CNN, Aziz Vasil Katedrali'nin kubbeleri için ‘minareler' dedi. CNN'nin internet sitesindeki haber, ‘Time'in yeni kapağında Beyaz Saray Rus minareler tarafından ele geçirildi' başlığıyla verildi.

Time dergisinin önümüzdeki ay çıkacak olan kapağı:

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN ABD Trump'ı devirmeye kararlı olay kapak! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 19 Mayıs 2017 10:42 bazı abd basını, sayın trump hakkında haksız ve art niyetli tutum içinde.bu davranışları, basın etik kurallarına da insanlığa da aykırıdır.seçilmiş bir başkan basın darbesiyle gözden düşürülüp görevden uazaklaştırılmak isteniyor.sayın trump un, bazı çıkarcı grupların emellerine alet oladığı için, bütün hışımları ona yöneldi.bu çıkarcı grup ,abd yi çıkar ilişkileri doğrultusunda perde arkasından yönetmek istiyor.aklıselim abd liler ,bu çıkarcılara karşı duyarlı olmaları gerekir.ama,teröre alet olmadan, demokratik kurallar çerçevesinde sayın trump sahip çıkılmalıdır.saygılar.

    CEVAP YAZ 1 2
KİMDİR ?
Donald Trump
DONALD TRUMP KİMDİR?

ABD'nin 45. başkanı Donald Trump oldu. Peki kimdir Donald Trump, kaç kez evlendi son eşi Melania Trump ile ne zaman evlendi? Donald Trump'ın başkanlık seçimi ve hikayesi. Donald John Trump (d. 14 Haziran 1946; Queens, New York); ABD'l

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro