3 yaşındaki çocuğa sigara içiren adama büyük tepki

Suudi Arabistan'da üç yaşındaki çocuğa zorla sigara içiren babanın görüntüleri büyük tepki çekti. 20'li yaşlarından olduğu söylenen kimliği belirsiz adamın, kucağın oturttuğu çocuğa sigara içirmesini gösteren videoda arka plandaki adamların gülme sesleri de duyuluyor. Suudi Arabistan Başsavcısı Suud El Mojeb, adamın tutuklanmasını emretti ve adam ertesi gün tutuklandı.

Polis sözcüsü Ziad Al-Rikaiti, adamın Suudi Arabistan'ın Doğu Eyaletinde yaşadığını ve çocuğun akrabalarından birinin oğlu olduğunu söyledi. Adını vermeyen küçük çocuğun babası, daha sonra tutuklanan adamın kuzeni olduğunu ve niyetinin iyi olduğunu iddia etti. Çocuğun ağzına sigara koymak gibi kötü bir alışkanlığa sahip olduğunu iddia eden adam, kuzeninin ona bir ders vermek istediğini ifade etti.

  • Güncel 14 Mart 2018 13:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN 3 yaşındaki çocuğa sigara içiren adama büyük tepki videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • verde 14 Mart 2018 15:29 3 yaşında sigara çocuğa içirmeyin. İçmemesin öğütleyin. Ama artık yaşı ergin olduğunda içiyorsa, yapacak birşey yok.Kendi tercihi.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro