eposta yazdır zoom+ zoom-

2019 seçimlerinde olay Meral Akşener iddiası

2019 seçimlerinde olay Meral Akşener iddiası

İyi Parti Isparta Milletvekili Nuri Okutan, 2019 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Meral Akşener'in aday olması halinde ikinci turda muhalefetin kazanacağını iddia etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-12-2017 14:28 - Güncelleme: 15-12-2017 14:28

Meral Akşener'in aday olması halinde seçimlerin ikinci tura kalacağını iddia eden İyi Parti Isparta Milletvekili Nuri Okutan, "Mevcut yönetimden memnun olmayan kitlelerin ikinci turda sandıkta ittifakı sağlayacağına ve seçimlerin muhalefet tarafından kazanılacağına inanıyoruz" dedi.

Okutan Türkiye Sosyal, Ekonomik ve Siyasal Araştırmalar Vakfı'nca İstanbul'da düzenlenen "Ortardoğu Konferansı"nda konuştu.

"MERAL AKŞENER'İN ADAY OLMASI HALİNDE SEÇİMLERİN İKİNCİ TURA KALACAK"
İyi Parti Genel İdare Kurulu üyesi Nuri Okutan, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin, "İYİ Parti, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri büyük bir fırsattır. Yapılan kamuoyu araştırmaları sayın Meral Akşener'in cumhurbaşkanlığına aday olmaması halinde Sayın Erdoğan'ın ilk turda cumhurbaşkanlığına seçilebileceğini, Meral Akşener'in aday olması halinde ise seçimlerin ikinci tura kalacağını gösteriyor. Cumhurbaşkanlığı için mümkünse bütün partiler kendi adaylarını çıkarmalıdır. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tek adamlık peşinde olan adayın karşısındaki aday kimse o desteklenmelidir. Mevcut yönetimden memnun olmayan kitlelerin ikinci turda sandıkta ittifakı sağlayacağına ve seçimlerin muhalefet tarafından kazanılacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN 2019 seçimlerinde olay Meral Akşener iddiası haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 15 Aralık 2017 15:42 sn.okutan ! sen ilk mektepten tekrar okumaya başla.. belki bu defa öğrenirsin..

    CEVAP YAZ 9 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro