2 bin yıllık reçete hala şifa dağıtıyor

Bu doğal Tibet ilacı, geleneksel bir Tibet manastırında kil tabletler üzerine yazılı olarak bulundu!

2 bin yıllık reçete hala şifa dağıtıyor

Bu doğal Tibet ilacı, geleneksel bir Tibet manastırında kil tabletler üzerine yazılı olarak bulundu! 2 bin yıldan önce yazılmış olduğu tahmin edilen bu reçetenin, hem trigliserid, kolesterol ve kan damarlarındaki kireçli tortulara karşı hem de uzun bir ömür için kullanıldığı düşünülüyor.

2 bin yıllık reçete hala şifa dağıtıyor

Kan damarlarını başarılı bir şekilde temizlemenin yanı sıra bu eski Tibet doğal ilacı, kan damarlarının esnekliğini artırıyor (Kan damarlarının çatlamasını önleyerek, böylece sağlıklı kan akışını sağlayarak), kalp krizine ve göğüs ağrısına karşı koruyor. Ayrıca görme yetisini artırıyor ve vücudu gençleştiriyor.

2 bin yıllık reçete hala şifa dağıtıyor

Nasıl Yapılır? 300 gram sarımsak ve 1 kilogram limonun kabuğunu ince olacak şekilde öğütün. Ardından, 1.5 litre su kaynatın ve sonra ocağın altını kısıp öğütülmüş sarımsak ve limonu ekleyip tencerenin kapağını örtün. Bu karışımı tam 14-15 dakika kısık ateşte kaynatın (Daha uzun olmasın). Sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. İşte kapalı cam kaplarda (kavanoz) saklanması gereken doğal Tibet ilacı hazır.

2 bin yıllık reçete hala şifa dağıtıyor

Bu doğal karışımın 50 ml'si (1/4 su bardağı) 25 gün boyunca her sabah aç karnına alınmalıdır. Daha sonra, 10 günlük bir mola verin ve ardından sağlık durumunuzu iyileştirmek için işlemi tekrarlayın. Daha sonra da bu doğal ilacı kullanmayı bırakın. Not: Günlük doz ölçüsüne ve iki tedavi arasında 10 günlük bir mola yapma kuralına kesinlikle uyun. İyileşikten sonra sağlığınızda bir bozulma olmadığı sürece bu doğal şifa kullanılmamalıdır.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro