15 Temmuz'un yıl dönümünde vatandaşlar şehitliklerde dua ediyor

15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan vatandaşların 14'ünün cenazesi Edirnekapı'da kurulan 15 Temmuz şehitliğinde bulunuyor. Sabah erken saatlerden itibaren şehitlerin yakınları ve vatandaşlar şehitliğe gelerek dua etti. Öte yandan gün içerisinde yapılması planlanan programlar çerçevesinde hazırlıklar da son aşamasına geldi.

"SANKİ BİRİSİ BANA GEL DİYORDU": Şehitliğe dua için gelen Murat Özdemir isimli bir vatandaş, gece çalıştığını, iş çıkışı da şehitliğe dua için geldiğini ifade ederek, "Gece çalışan bir insanım gündüz çıktım. Sanki birisi bana gel diyordu buraya. Kendimi tutamadım direkt geldim buraya ve dua ettim. Çünkü içim el vermiyor. Bizim için savaşan insanlar kendi toprakları için kendi namusu için bayrak için savaşan insanlar. Vatan uğruna her şeyi yapan insanlar" dedi.

15 temmuz şehitleri kim isimleri destan yazan hikayeleri

 

  • Güncel 15 Temmuz 2018 09:48
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN 15 Temmuz'un yıl dönümünde vatandaşlar şehitliklerde dua ediyor videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro